Koh-i-noor Tuhy grafitové 8B - technické - 12 ks - 419008B014PK - diskuze
Výrobce: KOH-I-NOOR
EAN: 8593539090687
Tuhy grafitové 8B - technické - 12 ks - 419008B014PK Vysoce kvalitní grafitové tuhy Koh-i-noor do mechanických tužek (versatilek). Tuhy mají průměr 2 mm a tvrdost 8B a jsou vhodné pro umělecké kreslení. Balení obsahuje 12 ks tuh
Parametry
| Průměr tuhy | 2.0 |
| Tuhy do | Mechanické tužky |
| Tvrdost tuhy | 8B |
| Velkoobchodní balení / kusů | 12 |
Dotazy, recenze a diskuze k Koh-i-noor Tuhy grafitové 8B - technické - 12 ks - 419008B014PK
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Concorde Ořezávátko Concorde Duo - bat
Akvarelové pastelky Maped - 12 barev +
Faber Castell Grafitové tuhy do mikrot
Grafitová tužka "EASYgraph", modrá, HB
Maped Pastelky Maped Jumbo - trojhrann
Volf Voskové pastely Keyroad - 14 mm,
Faber Castell Grafitové tuhy TK 9071 3
Koh-i-noor Tužka pastelová v laku 8750
Kores Mikrotužka M2 Grafitos 0,5 mm -
Schwan stabilo Tužka Stabilo Easygraph
Stabilo Woody pastelka 3 in 1 červená