Klíč na olejové filtry 90 mm, 15hranný, HYUNDAI, KIA - ASTA - diskuze
EAN: 5901583517044
Výrobní číslo: ACHK90
Nástrčná hlavice – klíč na olejové filtry ASTA A-CHK9015hranný profilPrůměr: 90 mmRozměr vodicího čtyřhranu ráčny: 3/8“Pro vozidla Kia a Hyundai.Vyrobeno z oceli.
Cena od 313 Kč - 360 Kč v 2 obchodech
Dotazy, recenze a diskuze k Klíč na olejové filtry 90 mm, 15hranný, HYUNDAI, KIA - ASTA
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Pneumatické olejové čerpadlo 5:1, délkPojízdná olejová výdejní souprava pro Mini ponorné čerpadlo na naftu, olej aBGS Technic BGS 9979 Plastová nádoba nBGS Technic BGS 9997 Odkapávací miska Odsávací hadice 6 x 750 mm, plastová, Hlavice na povolování olejových filtrůPlnička - odsávačka oleje z přední motElektrické olejové čerpadlo 40 l, 1100BGS Technic BGS 9474 Vana 18 l pro vypVana záchytná na olej, s roštem - ASTAPlnička a odsávačka oleje, ruční, průh
Přidat dotaz