Klasický stěrač Oximo na Audi A2 (09.1999-06.2001) 700mm OXIMO WUSAG700 - diskuze
Výrobce: Oximo
EAN: 5901549338881
Klasický stěrač Oximo na Audi A2
Cena za 1 ks stěračů.
Kvalitní stěrače, které zaručují tichý a spolehlivý stírací výkon.
Vestavěný adaptér umožňuje rychlou a jednoduchou instalací.
Moderní stírací lišta z přírodního kaučuku pokrytého silikonem.
Snížení tření a prodloužení životnosti.
Praktické balení.
Před zakoupením si prosím zkontrolujte typ uchycení a délky stěračů.
Stěrače Oximo jsou držitelem certifikátu TUV a Reach.
Video montáž stěračů naleznete
Cena za 1 ks stěračů.
Praktické balení.
Video montáž stěračů naleznete
Dotazy, recenze a diskuze k Klasický stěrač Oximo na Audi A2 (09.1999-06.2001) 700mm OXIMO WUSAG700
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Bosch Aerotwin 700 + 380 mm BO 3397014
Bosch Aerotwin 650 + 450 mm BO 3397007
Stěrač plochý FLEXI 480mm COMPASS
Plachta proti namrznutí čelního skla W
Stěrače PEUGEOT 3008 (2009 - ++) HQ A
Stěrače FLAT SET (HOOK) 660+580mm, COM
Stěrač zadní FLAT 13,5"/340mm FAB2/RO
Trojúhelník výstražný B
Bosch Aerotwin 550 + 530 mm BO 3397007
Clona sluneční na boční okno, černá, 2
Stěrač plochý FLEXI 510mm COMPASS
Bosch Aerotwin 650+500 mm BO 339700708