Katastrální zákon Komentář - Eva Barešová, Pavel Doubek, Iveta Bláhová
Výrobce: Wolters Kluwer
EAN: 9788074787034
Výrobní číslo: 9788074787034
Řadu rekodifikačních komentářů Wolters Kluwer doplňuje komentář k novému katastrálnímu zákonu č. 256/2013 Sb.
Komentář reaguje na změny související s přijetím nového občanského zákoníku. Tato nová úprava zahrnuje posílení zásady materiální publicity a ochrany dobré víry v souvislosti s vkladem do katastru nemovitostí, spojení „osudu“ stavby s pozemkem, na němž stojí, změny ohledně spoluvlastnictví a definice bytové jednotky v občanském zákoníku, popsáno je rovněž aktuální pozměněné vkladové řízení a další. Tato nová úprava je komentována v plné šíři velmi přehledným způsobem.
Osvětlením těchto nových institutů nabízí aplikační praxi i široké veřejnosti výklad a pomůcku k orientaci v dosud problematických a výkladově sporných ustanoveních. Zdůrazněny jsou postupy, na kterých se praxe ustálila od účinnosti nového katastrálního zákona.
Parametry
| Autor | Iveta Bláhová, Eva Barešová |
| Jazyk | český |
| Počet stran | 472 |
| Rok vydania | 2015 |
Cena od 975 Kč - 980 Kč v 2 obchodech
Obchody, které prodávají Katastrální zákon Komentář - Eva Barešová, Pavel Doubek, Iveta Bláhová
Zobrazit historii ceny Katastrální zákon Komentář - Eva Barešová, Pavel Doubek, Iveta Bláhová
Historie nejnižsí ceny Katastrální zákon Komentář - Eva Barešová, Pavel Doubek, Iveta Bláhová. Porovnání obchodů, které prodávají Katastrální zákon Komentář - Eva Barešová, Pavel Doubek, Iveta Bláhová.
Krkonoše 1:100 000
Hodiny z olova - Denemarková Radka
Inspirační vymalovánky Cesta k sobě, l
Tropic of Capricorn - Miller Henry
Klárka a 11 babiček
- Černá Olga
Chladné břehy
Strawberry Shortcake - obtáhni a vykre
Posters Harley Quinn - Baseball
Mondrian
- Düchting Hajo
Velké případy kpt. Černé 1 - Čas nedob
Spudveč! aneb 70 000 světelných let
Schéma masové kultury


























