Kanlux 35677 TIBERI PRO NT20W-940B Přisazené svítidlo LED - diskuze
Výrobce: KANLUX
EAN: 5905339356772
Kanlux TIBERI PRO NT je řada přisazených stropních svítidel. Jsou dostupné ve dvou výkonech (20W a 30W) a dvou barvách (bílá a černá) při zachování stejné velikosti. Svítidlo Kanlux TIBERI PRO se vyznačuje především vysokou těsností (IP54) a vysokým indexem podání barev (Ra> 90), ale také snadnou montáží na strop pomocí úchytu. Svítidlo Kanlux TIBERI PRO NT jsou vysoce kvalitní komponenty potvrzené 5letou zárukou.
Parametry
| Barva světla | bílá |
| Materiál difuzoru | plast |
| Napětí [V] | 230 V |
| Provedení | kulatý |
| Příkon [W] | 20 W |