Kalové nerezové čerpadlo BXUP1100XDE - diskuze
Výrobce: Black & Decker
EAN: 8016287517584
Výrobní číslo: 2711512
Nerezové kalové čerpadlo Black + Decker BXUP1100XDE s výkonným indukčním motorem 1100 W zajistí odčerpání až 16500 litrů vody za hodinu. Maximální dopravní výška 10,5 m.
Produktová karta
Produktová karta
Dotazy, recenze a diskuze k Kalové nerezové čerpadlo BXUP1100XDE
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Čerpadlo kalové EXTOL PREMIUM SP 250 F
Gardena zahradní čerpadlo 6300 SilentC
Kalové čerpadlo Einhell GH-DP 6315 N,
Ponorné čerpadlo pro užitkovou vodu Ei
Gardena Čerpadlo do sudu 2000/2 18V P4