SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Kabel F/utp kat.5e Lsoh B2ca FireHardy 4x2x24 Awg – 500 m 25 let záruka, - diskuze

Kabel F/utp kat.5e Lsoh B2ca FireHardy 4x2x24 Awg – 500 m 25 let záruka,
0
0 hodnocení

Výrobce: Alantec

EAN: 05904204402064

F/UTP kabel kat.5e LSOH B2ca FireHardy 4x2x24 AWG - 500m 25 let záruka, laboratorní test kvality INTERTEK (USA) ALANTEC - ALANTEC
KIF5LSOH500BPopis produktu:
Certifikovaný, vysoce kvalitní, určený pro profesionální použití, ICT kabel ALANTEC F/UTP kategorie 5e, high-end CPR - B2ca.
Plně měděné žíly, stíněné kabelové centrum, určené pro provoz v prostředí vystaveném elektromagnetickému rušení.
Vysoká kvalita výrobku byla ověřena zkouškou v laboratoři INTERTEK v USA a zkušební laboratoři ve Varšavském komunikačním institutu a potvrzena příslušným dokladem o shodě s průmyslovými normami: ISO/IEC 11801 (mezinárodní norma, v souladu s polskou a evropskou normou PN-EN 50173) a ANSI/568 (A)
ICT kabely tohoto typu jsou určeny k provádění horizontálních a vertikálních vnitřních instalací v ICT a CCTV sítích. Všechny vodiče ALANTEC jsou v souladu směrnicí CPR o klasifikaci stavebních výrobků z hlediska požární odolnosti a definují zkušební metody pro vodiče určené k instalaci v budovách.
Na výrobek vztahuje 25letá systémová záruka.
KONSTRUKČNÍ A ELEKTRICKÉ PARAMETRY Kategorie 5e Třída D (100MHz standard) s rozšířenou charakteristikou až 250 MHz / 1 Gb/s Sekce AWG 4x2x24AWG Plné měděné vodiče o průměru 0,51 mm (24 AWG) Polyetylenová izolace Požární klasifikace CPR (Eurotří

Cena 10 034 Kč v 1 obchodě

Dotazy, recenze a diskuze k Kabel F/utp kat.5e Lsoh B2ca FireHardy 4x2x24 Awg – 500 m 25 let záruka,

Přidat dotaz

Přidat rezenci, hodnocení

Přidat dotaz

Přidat rezenci, hodnocení

  • Související položky