SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

kabel CYKY 3x1.5 C CYKY-J 3x1,5

kabel CYKY 3x1.5 C  CYKY-J 3x1,5
0
0 hodnocení

Výrobce: Kabely - CYKY Vrchlabí

EAN: 8591043162838

 

Kabel CYKY 3x1,5 J (C)

 

Kabel CYKY je nejpoužívanější měděný kabel v elektroinstalaci vůbec. Má trojí izolaci složenou z vrchního pláště, vnitřní nehořlavé izolace a pláště drátů samotných. Tento kabel CYKY má široké spektrum použití a to: Do zdi a omítky zasekaný i na povrchu. Může jít po dřevě i uvnitř dřeva a to bez použití dalších izolačních podkladů. Běžně se instaluje do podlahy na první skladbu betonu přímo do izolace, kterou překrývá finální podlaha.

 

Kabel CYKY se používá jako přívodní k domům, ke světlům, zásuvkám a rozvaděčům. Ale i na ovládání a to tam kde je více vypínačů, mění se pouze barevné označení vodičů uvnitř kabelu. Nevíte si rady které barevné označení potřebujete a nebo jaký průřez vodičů by jste měli použít..?? Zavolejte nám jsme v tom kovaní a umíme Vám poradit ..;)

 

Kabely jsou odvíjeny na certifikované odvíjčce. Kabely jsou balené po stometrových baleních, ale na požádání v textu objednávky( text v košíku při objednávce) lze zaslat kabel v libovolné délce na 100m v jednom kuse. Jen pozor, větší délky (< 200m) pak snadno spadnou na paletový rozvoz a tedy i na příplatkovou dopravu. 

 

Použití kabelu:

Kabel se používá jako přívodní pro obvody jištěné maximálně 13A/B jističem. Kabel se používá jako přívodní

Cena 12 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají kabel CYKY 3x1.5 C CYKY-J 3x1,5

Elektro-trutnov.cz
Kabel CYKY-J 3x1.5 Hnědá/modrá/zelenožlutá pro světelné přívody a zásuvky do 10A

  • Historie nejnižší ceny kabel CYKY 3x1.5 C CYKY-J 3x1,5

Zobrazit graf historie ceny
  • Související položky