Kübler Automation inkrementální rotační snímač 1 ks 8.KIS40.1342.0360 optické synchro 40 mm
EAN: 4045262419852
Na nejvyšší hospodárnost navrženém inkrementalen otočných Sendix Base KIS40 s optickou senzory jsou obzvláště vhodné pro úzkých vestavný prostoru, a menší strojů a zařízení.Tento text byl přeložen strojově.ParametryDélka kabelu: 2.00 mMnožství: 1 ksRozměry: (Ø x v) 40 mm x 40.5 mmVnější Ø: 40 mmVnější výška: 40.5 mmØ příruby: 40 mmMax. počet pulzů za otáčku: 360Krytí: IP64Materiál pouzdra: hliníkPřipojení (senzory): kabel, otevřené konceUrovnání (kontakty): radiálníTyp příruby (provedení): synchroRozhraní (součástky): protitakt s inverzíMateriál (příruba): hliníkProvedení (senzory): inkrementálníTechnologie (senzory): optickéTyp (výrobce): 8.KIS40.1342.0360Hloubka hřídele: 12.5 mmPrůměr hřídele: 6 mmProvozní napětí (min.): 10 V/DCProvozní napětí (rozsah): 10 - 30 V/DCProvozní napětí (max.): 30 V/DCTeplota (max.): +70 °CTeplota (min.): -20 °CKategorie produktu: rotační snímačEAN: 4045262419852
Obchody, které prodávají Kübler Automation inkrementální rotační snímač 1 ks 8.KIS40.1342.0360 optické synchro 40 mm
Aktuálně nenabízejí žádné obchody.
Dříve prodávaly obchody:
Půhy.czZobrazit historii ceny Kübler Automation inkrementální rotační snímač 1 ks 8.KIS40.1342.0360 optické synchro 40 mm
Historie nejnižsí ceny Kübler Automation inkrementální rotační snímač 1 ks 8.KIS40.1342.0360 optické synchro 40 mm. Porovnání obchodů, které prodávají Kübler Automation inkrementální rotační snímač 1 ks 8.KIS40.1342.0360 optické synchro 40 mm.