SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Juvena Denní a noční krém pro všechny typy pleti MasterCream 75 ml

Juvena Denní a noční krém pro všechny typy pleti MasterCream 75 ml
0
0 hodnocení

Výrobce: Juvena

EAN: 9007867728642

Výrobní číslo: 4724

Denní a noční protivráskový krém Juvena MasterCream je vhodný pro všechny typy pleti. Jedinečné složení zintenzivňuje tvorbu kolagenu, elastinu, fibronektinu a kyseliny hyaluronové. Chrání proti poškození způsobené životním prostředím, působí na regeneraci a obnovu buněk, zvyšuje odolnost pokožky a zlepšuje její elasticitu. Jedinečný pleťový krém redukuje všechny známky stárnutí a obsahuje novou technologii SkinNova StemCell Technology.
 Účinné látky:
• Extrakt z ibiškových semínek – zvyšuje hustotu pleti, podporuje funkci její ochranné bariéry• Technologie SkinNova SC a komplex Ozone-Protection - registrovaná patentovaná a vysoce aktivní látka příznivě působí na regeneraci a obnovu buněk, zvyšuje odolnost pokožky a zlepšuje elasticitu• Sojové a rýžové peptidy - zpevnění pleti a redukci otoků• Extrakt ze zahradní řeřichy - okysličuje buňky • Bambucké máslo - obsahuje vitaminy A a E , které působí jako antioxidant a pomáhají v boji proti vráskám, pleť hydratuje, regeneruje, vhodné i pro exematiky a jako ochrana před vnějšími vlivy počasí
Jak používat:
Aplikujte malé množství krému ráno a večer na důkladně očištěnou a tonikem ošetřenou pleť a jemně vmasírujte do pokožky. Můžete nanést i na krk a dekolt.

Cena od 7 950 Kč - 8 160 Kč v 2 obchodech

Obchody, které prodávají Juvena Denní a noční krém pro všechny typy pleti MasterCream 75 ml

  • Historie ceny Juvena Denní a noční krém pro všechny typy pleti MasterCream 75 ml

Zobrazit historii ceny Juvena Denní a noční krém pro všechny typy pleti MasterCream 75 ml

Historie nejnižsí ceny Juvena Denní a noční krém pro všechny typy pleti MasterCream 75 ml. Porovnání obchodů, které prodávají Juvena Denní a noční krém pro všechny typy pleti MasterCream 75 ml.

  • Související položky