JT Řetězové kolečko / pastorek typ 420 - 17 zubů JT, Honda / Pitbike 50 - 90 ccm JTF253.17
Výrobce: JT
Řetěz: 420
Vnitřní průměr: 15 mm
Vnitřní průměr max: 17 mm
Vnitřní počet drážek: 6 zubů (4 mm)
Rozteč děr: 28 / 30 mm
Počet zubů: 17
Řetěz: 420
Vnitřní průměr: 15 mm
Vnitřní průměr max: 17 mm
Rozteč děr: 28 / 30 mm