Jst / Japan Solderless Terminals Sh3-Ss5-28150 Lead, Socket/free End, 150Mm, Red - diskuze
Výrobce: JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS
Výrobní číslo: SH3-SS5-28150
JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS - LEAD, SOCKET/FREE END, 150MM, RED - SH3-SS5-28150
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Přívodka nástěnná Bals INNOLINQ 16A 5p
Schneider Electric Unica schodišťový v
Přívodka nástěnná Bals INNOLINQ 32A 4p
ABB 3553-02289 D2 Classic Spínač dvojp
Vidlice se změnou fáze Bals 227 32A/5P
Přívodka nástěnná Bals INNOLINQ 32A 5p
Schneider Electric Unica sériový vypín
Spojka Bals 3130 16A/4P/400V IP44
EMOS P0029 ZÁSUVKA ROZBOČ. 2x+1x S VYP
Schneider Electric Unica Studio Outlin
PCE 123-6 zásuvka 32A 3p, IP44