Jst / Japan Solderless Terminals Sh3-Sh3-28150 Lead, Socket/socket, 32-28Awg, 150Mm
Výrobce: JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS
Výrobní číslo: SH3-SH3-28150
JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS - LEAD, SOCKET/SOCKET, 32-28AWG, 150MM - SH3-SH3-28150
Schneider Electric Unica tlačítko č.1/
Schneider Electric Unica Studio Outlin
Zásuvkový sloupek zahradní IP44 spínac
Schneider Electric Unica dvojzásuvka a
Schneider Electric Unica záslepka 2mod
PCE 134-6 zásuvka 63A 400V 4 pólová ná