iWELD Plazmový hořák IPT80 6 m délka 800CUTIP80PC - diskuze
Výrobce: iWELD
EAN: 5999089140378
Plazmový hořák IPT 80, 6 m délka
Technické parametry:
Od firmy iWeld
Délka: 6 metrů
Zapalování PILOT
Špičkové napětí 500V
Tlak řezného plynu 4,5 - 5 bar
Spotřeba plynu 110 l / min
Výkonnost 80A - 60%, 60A - 100%
Technické parametry:
Od firmy iWeld
Délka: 6 metrů
Zapalování PILOT
Špičkové napětí 500V
Tlak řezného plynu 4,5 - 5 bar
Spotřeba plynu 110 l / min
Dotazy, recenze a diskuze k iWELD Plazmový hořák IPT80 6 m délka 800CUTIP80PC
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
GEKO G81032 Svářečka
Plněná drátová elektroda - 0,4 kg 1879
Plněná drátová elektroda - 0,9 kg 1879
Maxxo Chamber Line 30
Svářečka MIG / TIG / MMA 160A GEKO