SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Impregnace HYDROFOBIC ACTIVE OUTDOOR v tubě 75ml

Impregnace HYDROFOBIC ACTIVE OUTDOOR v tubě 75ml
0
0 hodnocení

Výrobce: SIGA IMPREGNACE

EAN: 8594005700703

Intenzivní regenerační a impregnační přípravek. Intenzivní ochrana před vlhkem s výrazným regeneračním účinkem. Jeho gelová konzistence dobře proniká do struktury materiálu a dodává velmi vysušeným materiálům potřebnou vláčnost, vytváří flexibilní a vodoodpudivý film. Má oproti leather balsamu podstatně vyšší obsah olejů a zvláčňující vazelíny. Je vhodný pro koženou obuv, která často přichází do styku s vlhkem a vodou. Doporučujeme proto používat jednou až dvakrát za měsíc, protože při častějším používání může materiál výrazně měknout a měnit tvar. Světlé materiály také po použití výrazněji tmavnou. Dále doporučujeme tento výrobek pro konzervaci a ošetření obuvi po sezóně pokud ji ukládáte do vlhkých prostor.

Hydrofobic NENÍ vhodný pro membrány typu Gore-tex, Sympatex apod. Doporučení: Hydrofobic změkčuje, zvláčňuje a impregnuje vyschlou a ztvrdlou kůži u obuvi a oblečení, která je používána v náročných podmínkách outdoorových sportů, při turistice, lovu a v náročných pracovních podmínkách zásahových jednotek.

Parametry

Barvavícebarevná

Cena od 60 Kč - 69 Kč v 2 obchodech

Obchody, které prodávají Impregnace HYDROFOBIC ACTIVE OUTDOOR v tubě 75ml

  • Historie ceny Impregnace HYDROFOBIC ACTIVE OUTDOOR v tubě 75ml

Zobrazit graf historie ceny

Historie nejnižsí ceny Impregnace HYDROFOBIC ACTIVE OUTDOOR v tubě 75ml. Porovnání obchodů, které prodávají Impregnace HYDROFOBIC ACTIVE OUTDOOR v tubě 75ml.

  • Související položky