Ilsi America Ism97-3251Bh-12.000 Mhz Oscillator, 12Mhz, Cmos, 3.2Mm X 2.5Mm - diskuze
Ilsi America Ism97-3251Bh-12.000 Mhz Oscillator, 12Mhz, Cmos, 3.2Mm X 2.5Mm
0 hodnocení
Výrobce: ILSI AMERICA
Výrobní číslo: ISM97-3251BH-12.000 MHZ
ILSI AMERICA - OSCILLATOR, 12MHZ, CMOS, 3.2MM X 2.5MM - ISM97-3251BH-12.000 MHZ