Ilsi America Ism97-3251Ah-25.000Mhz Oscillator, 25Mhz, Cmos, 3.2Mm X 2.5Mm
Výrobce: ILSI AMERICA
Výrobní číslo: ISM97-3251AH-25.000MHZ
ILSI AMERICA - OSCILLATOR, 25MHZ, CMOS, 3.2MM X 2.5MM - ISM97-3251AH-25.000MHZ