Ilsi America Ilcx13-Hf3F18-12.000Mhz Crystal, 12Mhz, 18Pf, Smd, 3.2Mm X 2.5Mm - diskuze
Ilsi America Ilcx13-Hf3F18-12.000Mhz Crystal, 12Mhz, 18Pf, Smd, 3.2Mm X 2.5Mm
0 hodnocení
Výrobce: ILSI AMERICA
Výrobní číslo: ILCX13-HF3F18-12.000MHZ
ILSI AMERICA - CRYSTAL, 12MHZ, 18PF, SMD, 3.2MM X 2.5MM - ILCX13-HF3F18-12.000MHZ