SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Hlíva ústřičná – Pleurotus ost

Hlíva ústřičná – Pleurotus ost
0
0 hodnocení

EAN: 8590811099024

Výrobní číslo: 8677ee

Hlíva ústřičná
Hlíva Ústřičná ( Pleurotus ostreatus) je dřevokazná houba s účinky proti civilizačním chorobám. Hlíva má nezaměnitelné aroma a blahodárné účinky glukanu pleuranu. Zvyšuje odolnost organismu proti virozám a zamezuje či zpomaluje růst některých typů zhoubných nádorů. Rovněž snižuje hladinu cholesterolu v krvi. 
Dřevozakzné houby můžete pěstovat od jara do podzimu, v místnostech se stálou pokojovou teplotou. Houby pěstujeme na dřevěných špalcích, větvích, pařezech či pilinách listnaných stromů nebo krátce řezané slámě. K prorůstání mycelii (klonizaci) je třeba teplota 18-25 °C, světlo není nutností. 
Pro tvorbu plodnic potřebujeme teplotu pod 18°C a minimálně 10 hodin světla. Pro celoroční pěstování je třeba stálou pokojovou teplotu a relativní vzdušnou vlhkost 90%. Podhoubí plodí až 5 let a výnos je 15-25% hmotnosti substrátu. 
Pěstování na dřevě: Do kulatiny navrtáme otvory a do nich aplikujeme sadbu. Poté umístíme do vlhka a tepla. Uzavřeme v igelitu.

Cena od 89,14 Kč - 103,15 Kč v 3 obchodech

Obchody, které prodávají Hlíva ústřičná – Pleurotus ost

  • Historie ceny Hlíva ústřičná – Pleurotus ost

Zobrazit historii ceny Hlíva ústřičná – Pleurotus ost

Historie nejnižsí ceny Hlíva ústřičná – Pleurotus ost. Porovnání obchodů, které prodávají Hlíva ústřičná – Pleurotus ost.

  • Související položky