HIKVISION DS-1275ZJ, redukce/držák na sloup, DS-1275ZJ
Výrobce: HiWatch
EAN: 06954273626174
Výrobní číslo: 302700378
(EAN: 6954273626174) ADAPTÉR HIKVISION DS-1275ZJ SYMBOL: 16063 Jednotka měření: ks ------------------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------------------ADAPTÉR HIKVISION DS-1275ZJ spolupráce s kamerami Hikvision pro vnitřní i venkovní použití montáž: lucerna, sloup průměr sloupku: Ø67 ~ Ø127 mm barva: bílá materiál: hliník maximální nosnost: 10 kg hmotnost: 1205 g rozměry: 127x46x250 mm Model: DS-1275ZJ Stručný popis: Sloupový adaptér Hikvision. Pro použití v sadě s nástěnnými držáky, ------------------------------------------------------------------------------
Obchody, které prodávají HIKVISION DS-1275ZJ, redukce/držák na sloup, DS-1275ZJ
Zobrazit historii ceny HIKVISION DS-1275ZJ, redukce/držák na sloup, DS-1275ZJ
ATEN VS-162 2-portový DVI rozbočovač +
MIKROTIK MicroTik RBwAPG-60ad-AP 60GHz
TELTONIKA RUTX10 Advanced VPN Router,
TP-Link Tapo C310 IP kamera s WiFi a L
Síť svařovaná Zn 1m - 10,6/0,8mm
MIKROTIK RB450Gx4 716 MHz, 1 GB RAM, R