Hasicí přístroj pěnový 9 l mrazuvzdorný (32A, 233B, 75F) 32A/233B/75F - Kód: 16968
Výrobce: ČERVINKA-CZECH REPUBLIC s.r.o.
EAN: 8594158870391
Tento hasicí přístroj je vhodný k hašení požárů třídy F, tedy požárů jedlých olejů a tuků (rostlinné nebo živočišné oleje a tuky ve fritézách a ostatních kuchyňských přístrojích a zařízeních), k jejichž hašení lze použít pouze vodní hasicí přístroje se speciálními aditivy. Je vhodný i k hašení požárů třídy A, kterými jsou pevné látky hořící plamenem, jejich hoření je zpravidla provázeno žhnutím – papír, dřevo, sláma, uhlí, textil, plasty, látky organického původu. Rovněž je vhodný i k hašení požárů třídy B, kapalných látek a látek přecházejících do kapalného stavu – benzín, nafta, olej, mazadla, barvy, laky, ředidla, alkohol, aceton, vosky, tuky, asfalt, pryskyřice. Náplň je tvořená vodou a pěnidlem. Díky speciálnímu pěnidlu splňuje tento hasicí přístroj požadavky na bezpečné hašení požárů rostlinných a živočišných tuků a olejů. Nejčastější umístění je v kuchyních a restauračních zařízeních.
Uhasit již rozvinutý požár hasicím přístrojem, kdy hoří již větši část vybavení místnosti je velmi problematické. V mnoha případech, z hlediska vývinu kouře a tepla téměř nemožné.
Naproti tomu uhasit běžný požár hasicím přístrojem v počáteční fázi rozvoje požáru je poměrně snadné. Proto je velmi důležité pro ochranu Vašeho života a majetku zjistit začínající požár co nejdříve. Vhodný požá
Uhasit již rozvinutý požár hasicím přístrojem, kdy hoří již větši část vybavení místnosti je velmi problematické. V mnoha případech, z hlediska vývinu kouře a tepla téměř nemožné.
Naproti tomu uhasit běžný požár hasicím přístrojem v počáteční fázi rozvoje požáru je poměrně snadné. Proto je velmi důležité pro ochranu Vašeho života a majetku zjistit začínající požár co nejdříve. Vhodný požá
Parametry
| Hmotnost | 16100.000g |
| Rozdělení podle použití | Sklady hořlavých kapalin |
| Verze | 32A/233B/75F - Kód: 16968 |
Cena 3 320,24 Kč v 1 obchodě
Obchody, které prodávají Hasicí přístroj pěnový 9 l mrazuvzdorný (32A, 233B, 75F) 32A/233B/75F - Kód: 16968
Zobrazit historii ceny Hasicí přístroj pěnový 9 l mrazuvzdorný (32A, 233B, 75F) 32A/233B/75F - Kód: 16968
Historie nejnižsí ceny Hasicí přístroj pěnový 9 l mrazuvzdorný (32A, 233B, 75F) 32A/233B/75F - Kód: 16968. Porovnání obchodů, které prodávají Hasicí přístroj pěnový 9 l mrazuvzdorný (32A, 233B, 75F) 32A/233B/75F - Kód: 16968.
Hasicí přístroj - práškový, Beta P6 BE
Hydrantový systém D25/30, bílý (s tva
Hasicí přístroj sněhový 5kg (70B/C) s
Hasicí přístroj sněhový 5kg (89B/C) s
Hydrantový systém D19/30, červený (s
Hasicí přístroj práškový do auta 1kg s
Set ke kolaudaci staveb A3 - Hasicí př
Hasicí přístroj práškový do auta 1kg (
Práškový hasicí prostředek DALMATIN (5
Speciální práškový HP, 6 kg - třída D,
Speciální práškový HP, 9 kg - třída D
Tester detektorů kouře Smoke Sabre Kód
























