Gymnic Therasensory gymnastický míč Průměr: 65 cm - diskuze
Výrobce: Gymnic
EAN: 8001698097602
Gymnastický míč
disponuje výstupky na povrchu. Jeho speciální textura poskytuje příjemnou masáž při které dochází ke stimulaci krevního oběhu.
Při cvičení na míči větší velikosti (100cm) se doporučuje asistence další osoby z bezpečnostních důvodů. Míč je vhodný jako rehabilitační prostředek pro specifickou fyzioterapii a balanční cvičení a také pro párové a skupinové aktivity.
Varianty:
průměr: 65 cm - zelená barva
průměr: 100 cm - červená barva
Upozornění: Jehlová pumpička NENÍ součástí balení
Nosnost:
300 kg
Původ:
Itálie
disponuje výstupky na povrchu. Jeho speciální textura poskytuje příjemnou masáž při které dochází ke stimulaci krevního oběhu.
Při cvičení na míči větší velikosti (100cm) se doporučuje asistence další osoby z bezpečnostních důvodů. Míč je vhodný jako rehabilitační prostředek pro specifickou fyzioterapii a balanční cvičení a také pro párové a skupinové aktivity.
Varianty:
průměr: 65 cm - zelená barva
průměr: 100 cm - červená barva
Upozornění: Jehlová pumpička NENÍ součástí balení
Nosnost:
300 kg
Původ:
Itálie
Parametry
| Průměr | 100 cm |
Cena 1 575 Kč v 1 obchodě
Dotazy, recenze a diskuze k Gymnic Therasensory gymnastický míč Průměr: 65 cm
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Vánoční osvětlení - LED světelná síť 1
Lifefit Gymnastický Míč Pearl 85 Cm Mo
YB02 ANTI-BURST GYMNASTICKÝ MÍČ 75CM H
Gymnastický míč LIFEFIT ANTI-BURST 85
Gymnastický míč relaxační 55cm v krabi
ONE Fitness gymnastický míč YB02, 65 c
Gymnastický míč Lifefit ANTI-BURST 65
MAXXIVA Gymnastický míč Ø 85 cm s pump
Gymnastický míč Master SUPER BALL prům
Gymnastický míč LIFEFIT ANTI-BURST 85
MOVIT Gymnastický míč s nožní pumpou,
Gymnastický míč 75cm EXTRA FITBALL - F























Přidat dotaz