SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Fujifilm Instax Mini 7S instant camera modrý růžová

Fujifilm Instax Mini 7S instant camera modrý růžová
0
0 hodnocení

Výrobce: FujiFilm

EAN: 4547410260649

Výrobní číslo: 16404583

Fujifilm Instax Mini 90 Instant Camera NC EX D

Instax mini nabízí vyspelé funkce, které najdete jak u tradicních analogových fotoaparátu, a které rozširují možnosti kreativní práce se svetlem, tak i novými funkcemi (režimem makro a výkonným bleskem). Jedná se tedy o fotoaparát s funkcí okamžitého vyvolání obrázku pro každého fotografa.

Prímé vyvolání obrázku

Výhodou techto fotoaparátu s prímým vyvoláním obrázku je jejich aktuálnost a schopnost zachycení a uchování radostných a jedinecných okamžiku Vašeho života v tištené podobe. Tím dosáhnete, že Vaše fotografie nezustanou zapomenuty v množství nevyvolaných fotografií, nebo omylem smazány z pametových zarízení.

Výkonný blesk a rízení jasu

Výkonný blesk poskytuje ideální množství svetla ideálne nastavené pro danou vzdálenost od fotografovaného objektu a nasvetlení scény, což pomáhá optimalizovat expozici, a pomocí pridaného efektu high-key nebo low-key mužete nastavit jas.

Funkce režimu pro kvalitní obrázky

Jiste oceníte možnost zvolit si režim na míru práve pro Vaši situaci, napríklad pri výberu režimu "oslava", který umožnuje zachycení pozadí i fotografovaného objektu v adekvátním svetle. Pri fotografování rychle se pohybujících objektu, jako jsou deti ci zvírata, ci za špatných svetelných podmínek, napríklad v interiéru nebo pri zatažené obloze oceníte režim "

Parametry

Hloubka22.10000
Hmotnost0,2750 Kg
Typ fotoaparátuInstax
Výška9.50000
Šířka12.00000

Cena od 3 190 Kč - 3 799 Kč v 4 obchodech

Obchody, které prodávají Fujifilm Instax Mini 7S instant camera modrý růžová

  • Historie ceny Fujifilm Instax Mini 7S instant camera modrý růžová

Zobrazit graf historie ceny

Historie nejnižsí ceny Fujifilm Instax Mini 7S instant camera modrý růžová. Porovnání obchodů, které prodávají Fujifilm Instax Mini 7S instant camera modrý růžová.

  • Související položky