Fruthová Veronika, Novák Marek,: Originární Způsoby Nabývání Vlastnictví V Římském Právu A Dnes
Výrobce: Auditorium
EAN: 9788087284704
Výrobní číslo: 9788087284704
Vlastnictví patří mezi základní instituty soukromého práva již od starověku. Moderní pojetí vlastnictví má své kořeny v právu římském, které položilo základy většině jeho hlavních atributů. Římská právní věda se velmi podrobně zabývala především praktickými stránkami vlastnictví, zejména pak rozličnými způsoby jeho nabývání, které rozdělila do několika typů a vytvořila pro ně speciální pravidla. Předkládaná kniha se soustředí na nabývání vlastnictví způsoby odlišnými od převodu vlastnictví, jmenovitě pak vydržením, přírůstkem, zpracováním, smísením, nálezem pokladu a dalšími. Autoři při-stoupili k tématu komparativním způsobem, a proto srovnávají konkrétní nabývací instituty římského práva s platným občanským zákoníkem.
Parametry
| Autor | Veronika Fruthová |
| Jazyk | česky |
| Nakladatelství | Auditorium |
| Počet stran | 264 |
| Rok vydání | 2018 |
| Vazba | brožovaná |
| jazyk | cs |
| Žánr | Žánr |
Cena od 224 Kč - 225 Kč v 4 obchodech
Obchody, které prodávají Fruthová Veronika, Novák Marek,: Originární Způsoby Nabývání Vlastnictví V Římském Právu A Dnes
Zobrazit historii ceny Fruthová Veronika, Novák Marek,: Originární Způsoby Nabývání Vlastnictví V Římském Právu A Dnes
Historie nejnižsí ceny Fruthová Veronika, Novák Marek,: Originární Způsoby Nabývání Vlastnictví V Římském Právu A Dnes. Porovnání obchodů, které prodávají Fruthová Veronika, Novák Marek,: Originární Způsoby Nabývání Vlastnictví V Římském Právu A Dnes.
Oheň
Všechna malá zvířátka
Tichý blázen
Pečieme podľa obrázkov
Hawking Stephen W.: My Brief History
Solutions 3rd Edition Intermediate Tea
Hutchinson, T.; Hardy-Gould, J.; Trnov
Signály z neznáma - Český komiks 1922–
Série C-L
Hromádka Zdeněk: Robotka Dorotka
Akim Omalovánky A5 - Krtek a škola
Andrýsková Lenka: Učíme Se Písmena S K



























