FIXED Síťová nabíječka s USB-C a USB výstupem, podpora PD a QC 3.0, 20W FIXC20N-CU-WH, bílá - diskuze
Výrobce: FIXED
EAN: 8591680149971
Výrobní číslo: FIXC20N-CU-WH
FIXED nabíječka nové generace s podporou rychlého nabíjení 20W je ideálním doplňkem pro váš smartphone, tablet nebo další elektroniku. Pro doplnění energie jsou připraveny porty USB-C a USB-A s podporou nabíjecích standardů Power Delivery 3.0 a Qualcomm Quick Charge 3.0. Moderní smartphony Apple, Samsung i ostatních výrobců tak dokáže nabít mnohem rychleji než běžné síťové nabíječky. Nabíječka zvládne bez problémů nabíjení tabletů a je vhodná i jako adaptér k MagSafe příslušenstvím a bezdrátovým nabíjecím stanicím. Nabíjení je maximálně bezpečné a nehrozí žádné přehřívání ani přepětí. S nabíječkou FIXED už nebudete mít strach, že vám dojde energie ve vašem mobilním zařízení, ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestách. Vlastnosti: - nabíjecí adaptér s podporou rychlého nabíjení - 1 x USB-C port Power Delivery 3.0 - 1 x USB-A port s podporou Qualcomm Quick Charge 3.0 - celkový výstup 20 W - maximální výkon pro nejnovější telefony a tablety Apple i dalších výrobců - vhodný doplněk pro MagSafe nabíjecí adaptéry - určena pro síťové zásuvky EU - výrobek splňuje všechny zákonné a bezpečností normy pro ČR - rozměry: 8,1 x 4,2 x 2,7 cm se zástrčkou Technické detaily: - Vstup: AC 100-240V, 50/60 Hz, 1A - Výstup: USB-C DC 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A 20W celkem - Výstup: USB-A DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A 18W celkem - Výstup: USB-C+USB-A 5V/3A 15W celkem
Dotazy, recenze a diskuze k FIXED Síťová nabíječka s USB-C a USB výstupem, podpora PD a QC 3.0, 20W FIXC20N-CU-WH, bílá
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Shure EAC64BK
Solight USB nabíjecí adaptér, 1x USB,
Tvrzené sklo OrangeGlass pro IPHONE XS
PURO - ochranné tvrzené sklo pro Samsu
Tvrzené sklo OrangeGlass pro IPHONE 6
EMOS 2250mA s hřebínkem, pulzní, USB (