SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Fialová cukrová poleva na sušenky PME 120 g -

Fialová cukrová poleva na sušenky PME 120 g -
0
0 hodnocení
Hotová fialová cukrová poleva v praktické lahvičce pro rychlé zdobení sušenek, perníčků a dalšího pečiva. PME fialová cukrová poleva na sušenky 120 g
Hotová fialová cukrová poleva PME je určená pro snadné a rychlé zdobení sušenek, perníčků a dalšího drobného pečiva. Má hladkou konzistenci, výraznou barvu a je připravená k okamžitému použití bez míchání nebo ředění.
Poleva je balená v praktické stlačovací lahvičce se šroubovacím uzávěrem a zdobicím hrotem. Stačí ji protřepat, otevřít a nanášet přímo na vychladlé pečivo. Snadno s ní vytvoříte nápisy, kontury, tečky, ornamenty, smajlíky i další drobné detaily.
Fialová poleva se hodí na narozeninové sušenky, sváteční perníčky, tematické pečení, jedlé dárky i společné zdobení s dětmi. Využijete ji také při přípravě halloweenských, pohádkových nebo barevně laděných dezertů. Lze ji používat samostatně nebo kombinovat s dalšími barevnými polevami PME.

Parametry

DistribuceCZ
Netto váha120 g

Cena 89 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Fialová cukrová poleva na sušenky PME 120 g -

  • Související položky