Festa 28032 SHARE20V aku úhlová bruska 115mm bez aku - diskuze
Výrobce: Festa
EAN: 8590804096764
Výrobní číslo: 28032
Aku úhlová bruska FESTA 115 mm 28032
Aku úhlová bruska FESTA 115 mm 28032 je součástí Aku programu FESTA.
Hřídel: 22,2 mm
Matice: M14
Hmotnost bez baterie: 1,6 kg
Otáčky: 0-8000 min-1
Výhody:
FESTA SHARE 20 V - AKU bruska je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-ion batarie 2.0 Ah a 4.0 Ah ve všech strojích takto označených
Li-ion technologie použi
Hřídel: 22,2 mm
Matice: M14
Hmotnost bez baterie: 1,6 kg
Otáčky: 0-8000 min-1
Výhody:
Li-ion technologie použi
Parametry
| AKU program | Festa Share 20V |
| Akumulátor - napětí (V) | 20 |
| Distribuce | CZ |
| Hladina akustického výkonu | 87.67 dB |
| Hmotnost | 1.6 kg |
| Maximální otáčky | 8000 ot/min. |
| Pohon | Akumulátorový |
| Průměr kotouče | 115 mm |
Dotazy, recenze a diskuze k Festa 28032 SHARE20V aku úhlová bruska 115mm bez aku
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
kartáče okružní ocelové, sada 5ks, 2x
Sekáč zámečnický plochý s ochranným ná
Leštička orbitální, 600W, EXTOL PREMIU
Pistole na chemické kotvy 380ml Festa
Papír brusný výsek, suchý zip, bal. 10
Ryobi ONE+ R18 AG-0 úhlová bruska
Festa ASTRA 7.5M x 25mm