EXTOL PREMIUM pila kotoučová aku SHARE20V, 165mm, 20V Li-ion, 2000mAh - diskuze
Výrobce: EXTOL PREMIUM
EAN: 8595126986656
Extol Premium 8891822 SHARE20V aku pila kotoučová 1x2.0Ah Aku kotoučová pila uživateli poskytuje výkonné a snadné řezání při různých instalatérských, elektrických, rámovacích, dokončovacích a tesařských pracích. Pilu pohání silný motor s otáčkami 3650 ot./min, který umožňuje rychle a snadno řezat tvrdý materiál. Horní a spodní ochranný kryt poskytují vynikající ochranu kotouče při pádu. Gumová měkká rukojeť je ergonomicky navržena tak, aby uživatelům poskytovala vynikající pohodlí a vyvážení pro snadno ovladatelné řezy. Aku pila je dodávána s baterií a nabíječkou. Akumulátor lze využít ve všech typech nářadí řady Extol SHARE20V. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce. Pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000 mAh. Díky použité Li-Ion technologii je možné baterii kdykoli dobíjet, aniž by se tím snižovala její kapacita. Li-Ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý. Součástí dodávky je: aku kotoučová pila 1x Li-Ion baterie 20V 2000mAh (8891881) 1x nabíječka 2,4A (8891893) 1x pilový kotouč (8891822A) Technické parametry: jmenovité napájecí napětí: 18 V DC svorkové napětí baterie bez zatížení: 20 V DC otáčky bez zatížení: 3650 min-1 nastavitelný úhel sklonu řezu: 0-45° prořez p?
Parametry
| Distribuce | CZ |
Dotazy, recenze a diskuze k EXTOL PREMIUM pila kotoučová aku SHARE20V, 165mm, 20V Li-ion, 2000mAh
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Přímočará pila Einhell TC-JS 60/1 4321
Rojaplast koza pracovní ECONOMIC 75 ×
Rojaplast koza pracovní PROFESSIONAL 9
Fieldmann FZP 6005-E, Řetězová pila
Pila kotoučová aku SHARE20V, 165mm, BR
Extol Premium 8891820 SHARE20V aku meč
Pila pokosová s pojezdem TC-SM 2534/1
Pila na pórobeton 630mm SK Pilana 5289
Levior Pilový rám na kov 300mm
BOSCH GCM 12 GDL (0601B23600)
Ryobi ONE+ R18RS-0 aku mečová pila 18V