Extol Premium 8891841 SHARE20V aku úhlová bruska 20V bez aku - diskuze
Výrobce: EXTOL PREMIUM
EAN: 8595126982627
Výrobní číslo: EX8891841
Aku úhlová bruska EXTOL PREMIUM SHARE20V 8891841
Aku úhlová bruska EXTOL PREMIUM SHARE20V je součástí Aku programu
Parametry
| Distribuce | CZ |
Dotazy, recenze a diskuze k Extol Premium 8891841 SHARE20V aku úhlová bruska 20V bez aku
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Einhell TH-OS 1016
Ceys akryl, bílý
Špachtle 8cm nerez/dřevo FESTA
Festa ASTRA 3M x 19mm
papíry brusné výsek, suchý zip, bal. 1
Papír brusný 225mm suchý zip 10xotvor
kartáč miskový, ∅100mm 17006 EXTOL CRA