Extol Premium 8891808 SHARE20V aku příklepový vrtací šroubovák 20V 1x2.0Ah
Výrobce: EXTOL PREMIUM
EAN: 8595703608827
Extol Premium 8891808 SHARE20V aku příklepový vrtací šroubovák 20V 1x2.0Ah Lehký a výkonný dvourychlostní aku vrtací šroubovák s příklepem pro vrtání do široké škály materiálů (ocel, kov, dřevo, plast, zdivo). určený pro náročné práce díky příjemnému designu se s ním velmi dobře pracuje i při dlouhodobém používání nejmodernější bezuhlíkový "brushless" motor má vyšší životnost a výkon a má menší spotřebu elektrické energie než klasické motory s uhlíkovými kartáči celokovová převodovka s 5 ozubenými kolečky je speciálně navržená pro vysoký krouticí moment a zajišťuje bezchybný chod i při vysoké zátěži vrtáky se upínají do kvalitního celokovového sklíčidla s aretací díky plynulému nastavení momentů lze využít celý rozsah stupnice a ne jen vyznačených 20 stupňů 3 režimy práce: vrtání, šroubování a vrtání s příklepem mechanický příklep je vynikající pro vrtání do tvrdších materiálů integrovaná LED svítilna umístěná na spodní části rukojeti osvětluje pracovní prostor a pro zlepšení orientace v tmavých prostorech má zpožděné vypnutí akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady Extol SHARE20V pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2Ah akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4-8 Ah díky použité Li-Ion technolo
Parametry
| Distribuce | CZ |
Obchody, které prodávají Extol Premium 8891808 SHARE20V aku příklepový vrtací šroubovák 20V 1x2.0Ah
Zobrazit historii ceny Extol Premium 8891808 SHARE20V aku příklepový vrtací šroubovák 20V 1x2.0Ah
Historie nejnižsí ceny Extol Premium 8891808 SHARE20V aku příklepový vrtací šroubovák 20V 1x2.0Ah. Porovnání obchodů, které prodávají Extol Premium 8891808 SHARE20V aku příklepový vrtací šroubovák 20V 1x2.0Ah.
Očkoplochý klíč FESTA 10mm CrV
Magnetizér/demagnetizér Narex 8889
Očkoplochý klíč FESTA 7mm CrV
Šroubovák plochý, (-) 8x150mm, CrV, EX
šroubováky s hroty, sada 49ks, CrV 531
šroubovák křížový PH, PH 1x100mm, CrV
Univerzální klíč k rozvodným skříním F
Křížový šroubovák Wera PH 3 x 150 mm