SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Erotický adventní kalendář A4 50g - Holky

Erotický adventní kalendář A4 50g - Holky
0
0 hodnocení

Výrobce: VOgadgets

EAN: 8594032829217

K Vánocům patří i každoroční adventní kalendář plný čokolády, který Vám bude připomínat blížící se štědrý den. Tento adventní kalendář však není určen dětem, ale dospělým mužům. Erotický adventní kalendář A4 50g - Holky je nejen plněn výbornou a kvalitní čokoládou, ale jsou na něm vyobrazeny svůdně slečny v erotickém Vánočním prádélku. Věřte, že takovýmto dárkem uděláte radost například svému kamarádovi, nebo partnerovi. Pochutnat si na dobré čokoládě a odpočítávat dny v erotickém duchu bude potěšující pro každého muže. Erotický adventní kalendář A4 50g - Holky je originální dárek pro muže.
Obsah balení:

1ks adventního kalendáře

Specifikace produktu:

Hmotnost: 132 g
Rozměry: 34,6x24,5x1 cm

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, laktóza, sušená syrovátka, emulgátor: sójový lecitin, aroma: vanilka. Obsah kakaové sušiny v mléčné čokoládě nejméně 36%.Vyrobeno v České republice z belgické mléčné čokolády.
Skladování: Chraňte před přímým slunečním zářením. Skladujte při teplotě 16-20°C a při relativní vlhkosti vzduchu do 60%.
Alergeny: sušené plnotučné mléko, laktóza, sušená syrovátka, sójový lecitin, čokoláda může obsahovat stopy jader lískových a vlašských ořechů, arašídů, mandlí, pistácií a lepku.

Parametry

Druh potravinbonbóny
Hmotnost50 g

Cena 35 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Erotický adventní kalendář A4 50g - Holky

  • Historie ceny Erotický adventní kalendář A4 50g - Holky

Zobrazit historii ceny Erotický adventní kalendář A4 50g - Holky

Historie nejnižsí ceny Erotický adventní kalendář A4 50g - Holky. Porovnání obchodů, které prodávají Erotický adventní kalendář A4 50g - Holky.

  • Související položky