SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

EPSON TM-P20 mobilní tiskárna 58mm, BT, základna, černá,odthovací lišta, se zdrojem

EPSON TM-P20 mobilní tiskárna 58mm, BT, základna, černá,odthovací lišta, se zdrojem
0
0 hodnocení

Výrobce: Epson

EAN: 8715946545790

Výrobní číslo: C31CE14552,ATC-EPC440009

Spolehlivý mobilní tisk od evropské jedničky v oblasti pokladních tiskáren1. TM-P20 je naše nejmenší a nejlehčí mobilní tiskárna účtenek, ideální pro personál maloobchodních prodejen, pohostinství, prodej jízdenek a kohokoli, kdo vyžaduje mobilní tisk účtenek.
Ultralehká a kompaktní
Tiskárna TM-P20 má o polovinu menší velikost2 než naše jiné dvoupalcové modely a přibližně o dvě třetiny nižší hmotnost3. Může se chlubit rychlým tiskem (až 100 mm/s) a dlouhou životností baterie (až osm hodin), což z ní činí ideální volbu pro zaneprázdněný personál maloobchodních podniků, který řeší nákupy na prodejnách, personál v restauracích obsluhující zákazníky a pro tisk jízdenek v autobusech a vlacích. Zařízení je také opatřeno sponou na opasek pro snadné nošení.
Bezproblémové možnosti připojení
Naše inteligentní technologie ePOS umožňuje ovládání tiskáren TM přímo z webových prohlížečů nebo nativně na řadě chytrých zařízení. Funkce NFC (Near Field Communication) umožňuje mobilním zařízením a tabletům snadné spárování s tiskárnami. V případě zařízení bez funkce NFC je možné také rychlé a snadné párování na základě čárových kódů.
Robustní provedení
Víme, jak frustrující může být zpoždění. Tiskárna TM-P20 je vybavena celou řadou funkcí, které jsou zárukou nepřetržitého provozu bez problémů. Abychom mohli těmto drobným nepříjemnostem zabránit, zařízení je odolné vůči pádu z výšky do 150 cm a díky volitelnému měkkému přepravnímu pouzdru také splňuje certifikaci IP-54 pro odolnost vůči nárazům a vodě.
Snadná obsluha
Díky jednoduchému a intuitivnímu ovládání a kontrolkám LED bude pro vás používání tiskárny hračka. Zakládání dávek papíru zaručuje velmi snadné doplňování papíru i na cestách.

Základní funkce
•Lehká a kompaktní:Ideální pro tisk účtenek a jízdenek na cestách

•Tisk ePOS:Umožňuje tisk z jakéhokoli mobilního zařízení bez nutnosti instalace ovladačů.

•Dlouhá životnost baterie:Vydrží až 26 hodin nepřetržitého provozu. (Nabíječka je součástí balení.)

•Funkce NFC a párování na základě čárových kódů:Jednoduché párování mobilních zařízení a tabletů s tiskárnou•Vysoká rychlost tisku:Až 100 mm/s, pro rychlý tisk účtenek a transakce

Cena od 6 416 Kč - 7 668 Kč v 3 obchodech

Obchody, které prodávají EPSON TM-P20 mobilní tiskárna 58mm, BT, základna, černá,odthovací lišta, se zdrojem

COMFOR.czDo obchoduCOMFOR.cz

7 668 Kčdoba dodání neznámá

COMFOR.cz

  • Historie ceny EPSON TM-P20 mobilní tiskárna 58mm, BT, základna, černá,odthovací lišta, se zdrojem

Zobrazit graf historie ceny

Historie nejnižsí ceny EPSON TM-P20 mobilní tiskárna 58mm, BT, základna, černá,odthovací lišta, se zdrojem. Porovnání obchodů, které prodávají EPSON TM-P20 mobilní tiskárna 58mm, BT, základna, černá,odthovací lišta, se zdrojem.

  • Související položky