Epcos (Tdk) B32320I8156K000 Cap, 15Uf, 800V, Film, Wire Leaded - diskuze
Výrobce: EPCOS (TDK)
Výrobní číslo: B32320I8156K000
EPCOS (TDK) - CAP, 15UF, 800V, FILM, WIRE LEADED - B32320I8156K000
Dotazy, recenze a diskuze k Epcos (Tdk) B32320I8156K000 Cap, 15Uf, 800V, Film, Wire Leaded
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Panasonic Eeehb1E6R8Ar Cap, 6.8Uf, 25V
Panasonic Eeeha1C470Ap Cap, 47Uf, 16V,
Wima Mks2C036801E00Kssd Cap, 0.68Îf,
Panasonic Eeehb1H100Sp Cap, 10Uf, 50V,
Wima Mks2C032201B00Kssd Cap, 0.22Îf,
Vishay Bfc237022104 Capacitor Polyeste
RAD 470/25V RM5 Elektrolytický kondenz
Panasonic Eeehb1H470P Cap, 47Uf, 50V,
Kyocera Avx 06035A180Jat2A Cap, 18Pf,
Vishay Bfc237012474 Capacitor Polyeste
Panasonic Eee1Ea4R7Ar Cap, 4.7Uf, 25V,