Epcos (Tdk) B32320I4886K000 Cap, 88Uf, 450V, Film, Wire Leaded - diskuze
Výrobce: EPCOS (TDK)
Výrobní číslo: B32320I4886K000
EPCOS (TDK) - CAP, 88UF, 450V, FILM, WIRE LEADED - B32320I4886K000
Dotazy, recenze a diskuze k Epcos (Tdk) B32320I4886K000 Cap, 88Uf, 450V, Film, Wire Leaded
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
RAD 220/25V RM5 Elektrolytický kondenz
Vishay Bfc237042153 Capacitor Polyeste
RAD 47/25V RM5 Elektrolytický kondenzá
Wima Mks4G021003C00Kssd Cap, 0.01Îf,
RAD 100/35V RM3,5 Elektrolytický konde
Wima Fkp2D012201D00Jssd Cap, 2200Pf, 1
Panasonic Eeehp1E4R7R Cap, 4.7Uf, 25V,
Panasonic Eee1Ha2R2Ar Cap, 2.2Uf, 50V,
Wima Fkp2D002201D00Jssd Cap, 220Pf, 10
Panasonic Eeehah221Uap Cap, 220Uf, 50V
Panasonic Eeehb1V100Sr Cap, 10Uf, 35V,
Panasonic Eeehbv470Uap Cap, 47Uf, 35V,