Epcos (Tdk) B32320I4206K000 Cap, 20Uf, 450V, Film, Wire Leaded - diskuze
Výrobce: EPCOS (TDK)
Výrobní číslo: B32320I4206K000
EPCOS (TDK) - CAP, 20UF, 450V, FILM, WIRE LEADED - B32320I4206K000
Dotazy, recenze a diskuze k Epcos (Tdk) B32320I4206K000 Cap, 20Uf, 450V, Film, Wire Leaded
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Panasonic Eee1Ca101Ap Cap, 100Uf, 16V,
Panasonic Eeehb0J470Ar Cap, 47Uf, 6.3V
RAD 2200/25V RM5 Elektrolytický konden
RAD 2200/50V RM7,5 Elektrolytický kond
Vishay Wkp102Mcpej0Kr Cap, 1000Pf, 760
Kyocera Avx 08055A471Jat2A Cap, 470Pf,
Wima Smdtc03100Ta00Kq00 Cap, 0.1Îf, 6
Kyocera Avx 08055A102J4T2A Ceramic Cap
Panasonic Eee1Ca331Ap Cap, 330Uf, 16V,
Vishay 293D475X9035C2Te3 Cap, 4.7Îf,
Panasonic Eeefk1K471Am Cap, 470Uf, 80V
Panasonic Eeehbe101Uap Cap, 100Uf, 25V