SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Eleuteri Serpieri Paolo: Druuna

Eleuteri Serpieri Paolo: Druuna
0
0 hodnocení

Výrobce: Crew

EAN: 9788074493348

Výrobní číslo: 9788074493348

Legendární filozofická sci-fi sága s erotickým nádechem přichází do Čech v necenzurované podobě! Jedno z největších... a rozhodně jedno z nejvíce sexy děl evropského komiksu. Krásná Druuna se probojovává zničeným postkatastrofickým světem plným zrůd a mutantů, aby odhalila jeho tajemství... a dost často i sebe. Druuna patří mezi skutečně zásadní díla evropského komiksu – a to jak díky Serpieriho nádherné kresbě (která úžasně vystihuje vnadnou hrdinku i děsivý svět kolem ní), tak díky nápaditému příběhu s ekologickými motivy. Ale samozřejmě, hlavně díky překrásně Druuně, která se stala – podobně jako předtím Barbarella – sexuálním idolem a erotickým vzorem, ke kterému jsou připodobňované a s ním srovnávané skutečně existující modelky a herečky.
Album obsahuje původně tři samostatné knižní alba: Druuna #01: Morbus Gravis Druuna #02: Druuna / Delta Druuna #03: Creatura

Parametry

AutorPaolo Eleuteri Serpieri
ISBN978-80-7449-334-8
Jazykčeský; Česky; česky
NOVINKA0
NakladatelstvíCrew
Počet stran196
PřekladMichaela Řezáčová
Rok vydání2015
TypTyp
Vazbabrožovaná
jazykcs
Žánrbeletrie; Beletrie

Cena od 442 Kč - 589 Kč v 6 obchodech

Obchody, které prodávají Eleuteri Serpieri Paolo: Druuna

  • Historie ceny Eleuteri Serpieri Paolo: Druuna

Zobrazit historii ceny Eleuteri Serpieri Paolo: Druuna

Historie nejnižsí ceny Eleuteri Serpieri Paolo: Druuna. Porovnání obchodů, které prodávají Eleuteri Serpieri Paolo: Druuna.

  • Související položky