Elektroměrový rozvaděč DCK ER112/NVP7P-C/63/QM pro ČEZ, EGD (E.ON)
0 hodnocení
Výrobce: DCK
Elektroměrová skříň (výklenek) ČEZ+EGD s vypínačem BEZ FVE přístrojová výzbroj: 1 x svorkovnice PEN řadové svorky přístroje na elektroměrové desce s plombovatelným krytem jističů je určený jako měřící zařízení pro měření spotřeby elektrické energie vhodný zejména pro rodinné domky, rekreační chaty, chalupy... distribuční část je určena pro používání minimálně osobami znalými, elektroměrová část je určena pro používání laiky určen pro instalaci a používání ve venkovním i vnitřním prostředí, jsou stabilního provedení s pevnými částmi konstrukce rozváděč s vnitřní výzbrojí pro jednosazbové nebo dvousazbové měření výrobek dle požadavků normy ČSN EN 61439-1 ed.2, ČSN EN 61 439-3, ČSN EN 61439-5 ed.2, ČSN 33 3320 ed.2, PNE 35 7030, PNE 35 7000 technické parametry: jmenovité napětí: 230/400 V, AC jmenovité pracovní napětí: 230/400 V, AC jmenovité izolační napětí: 690 V, AC jmenovité impulzní výdržné napětí: 6 kV kategorie přepětí: IV jmenovitý proud rozváděče: 40 A jmenovitý proud obvodu jištěného: 63 A jmenovitý proud obvodu nejištěného: 400 A jmenovitý kmitočet: 50 Hz stupeň znečištění: 3 uzemňovací soustava: TN-C stupeň mechanické ochrany: IK10 prostředí EMC: B základní ochrana: uzavíratelný kryt ochrana při poruše: automatické odpojení od zdroje stupeň hořlavosti: HB 40, V-0 dle ČSN EN 60695-11-10