Ecolite LED zdroj E27,A60,12W,3000K, 1210lm LED12W-A60/E27/3000 Teplá bílá - diskuze
Ecolite LED zdroj E27,A60,12W,3000K, 1210lm LED12W-A60/E27/3000 Teplá bílá
0 hodnocení
Výrobce: Ecolite
EAN: 8590849515015
Výrobní číslo: LED12W-A60/E27/3000
Ecolite LED zdroj E27, A60, 12W, 3000K, 1210lm – Úsporné a efektivní osvětleníLED žárovka Ecolite LED12W-A60/E27/3000 představuje ideální volbu pro domácnosti i kanceláře, kde je kladen důraz na vysokou účinnost, dlouhou životnost a příjemnou atmosféru osvětlení. Díky moderní LED technologii SMD5630 s výkonem 12 W poskytuje světelný tok 1210 lumenů, což odpovídá klasické 75W žárovce, avšak při výrazně nižší spotřebě energie.Hlavní výhody a vlastnosti Teplá bílá barva světla (3000 K) – vhodná pro obývací pokoje, ložnice i pracovní prostory, kde navozuje pocit pohody a komfortu. Vysoká svítivost 1210 lm – zajišťuje dostatek světla i pro větší místnosti. Široký vyzařovací úhel 270° – rovnoměrné rozptýlení světla bez ostrých stínů. Dlouhá životnost až 40 000 hodin – minimalizuje nutnost časté výměny a šetří vaše náklady. Okamžitý náběh na plný výkon – žádné zahřívání, světlo ihned po rozsvícení. Univerzální patice E27 – snadná instalace do většiny běžných svítidel. Ekologické řešení – minimální spotřeba elektrické energie a absence nebezpečných látek. Bez možnosti stmívání – ideální pro prostory s pevně nastavenou intenzitou světla.Technické parametry Vstupní napětí: 230 V Max. příkon: 12 W Patice: E27 Typ čipu: 24x LED SMD5630 Světelný tok: 1210 lm Teplota chromatičnosti: 3000 K Vyzařovací úhel: 270°
Parametry
Barva světlateplá bílá (3000 K)
Počet v balení1 ks
Průměrná životnost40000 hodin
Příkon12 W
Typžárovky
Typ žárovkyLED
Určeníekvivalent k žárovce 70 W