Ecolite LED žárovka 12W E27 Barva světla: Teplá bílá LED12W-A60/E27/3000 - diskuze
Výrobce: Ecolite
EAN: 8590849515046
Výrobní číslo: LED12W-A60/E27/4200
Ecolite LED zdroj E27, A60, 12W, 4200K, 1270lm – Špičková LED žárovka pro moderní osvětleníLED žárovka Ecolite LED12W-A60/E27/4200 představuje ideální volbu pro všechny, kdo požadují kvalitní, úsporné a dlouhodobě spolehlivé osvětlení domácnosti, kanceláře i komerčních prostor. Díky svému nadstandardnímu světelnému toku 1270 lm a univerzální barvě světla 4200K (neutrální bílá) zaručuje příjemné a efektivní nasvícení interiéru bez nežádoucího žloutnutí či modrání světla.Hlavní výhody produktu Okamžitý náběh – plný výkon ihned po zapnutí bez zpoždění Úspora energie – 12W nahrazuje klasickou 85W žárovku Dlouhá životnost – až 40 000 hodin provozu Široký vyzařovací úhel – 270° pro rovnoměrné osvětlení prostoru Bezpečnost a ekologie – neobsahuje rtuť ani jiné škodlivé látky Univerzální závit E27 – snadná výměna za běžné žárovkyTechnické parametry Typ zdroje: 24x LED SMD5630 Patice/objímka: E27 Příkon: 12 W Světelný tok: 1270 lm Teplota chromatičnosti: 4200 K (neutrální bílá) Vyzařovací úhel: 270° Vstupní napětí: 230 V Životnost: až 40 000 hodin Rozměry: 11,5 cm x průměr 6 cm Stmívatelnost: NE Barva produktu: bílá Energetická třída: A+ Index podání barev (CRI): Ra ≥ 80Proč zvolit LED žárovku Ecolite?LED zdroje Ecolite jsou synonymem pro dlouhodobou úsporu energie a maximální komfort při každodenním svícení
Parametry
| Barva světla | denní bílá; bílá (4200 K) |
| Energetická třída | Energetická třída |
| Energetická třída | E |
| Index podání barev | Index podání barev |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Index podání barev [Ra] | Index podání barev [Ra] |
| Krytí | IP20 |
| LED čip | LED čip |
| Materiál | plast |
| Náhrada za | 75 W žárovku |
| Patice | E27 |
| Počet v balení | 1 ks |
| Pracovní teplota | Pracovní teplota |
| Průměrná životnost | 40000 hodin |
| Příkon | 12 W |
| Rozměry | ø60 x 115 mm |
| Stmívatelnost | Stmívatelnost |
| Stmívatelná | Stmívatelná |
| Stmívatelné | NE |
| Světelný tok | 1370 lm |
| Teplota | Teplota |
| Teplota chromatičnosti | 4200 K |
| Typ | žárovky |
| Typ LED čipu | 15x LED SMD5630 |
| Typ žárovky | LED |
| Určení | ekvivalent k žárovce 70 W |
| Vstupní napětí | AC 230 V |
| Vyzařovací úhel | 270° |
| Výkon | 12 W |
| Výrobce | Výrobce |
| Výrobce - adresa | Litoměřická 280/48, 418 01 Bílin |
| Výrobce/dovozce | Ecoplanet s. r. o. |
| Značka | Ecolite |
| Záruka | 2 roky; 12 měsíců |
| Úhel svitu | Úhel svitu |
| Životnost | až 40 000 hodin |
Dotazy, recenze a diskuze k Ecolite LED žárovka 12W E27 Barva světla: Teplá bílá LED12W-A60/E27/3000
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
TESLA LED žárovka mini BULB/ E14/ 3W/
Žárovka LED reflektorová, 6W, 470lm, G
Viking Explorer baterka B7737
Philips CorePro LEDspot 2.3-20W 827 MR
OSRAM LED VALUE PAR16 120° 230V 6,9W 8
LED svítilna plastová COB LED + 3LED 3
LED žárovka Classic Mini Globe 8W E27
LEDVANCE LV PAR16 50 120 5W/ 827 230
Ecolite LED žárovka 12W E27 Barva svět
Halogenová žárovka Osram, G9, 20 W, st
Narva žárovka čirá 60W E27 24V /339003
EMOS klasik, 20W, E27, neutrální bílá