Ecolite Ecolite LED-BL18W-BI SMD ovál,18W,4000K,IP54,1300Lm,bílý - diskuze
Výrobce: Ecolite
EAN: 8590849521597
Výrobní číslo: LED-BL18W-BI
LED venkovní svítidlo Ecolite SMD ovál, 18W, 4000K, IP54, 1300Lm – bílá variantaVenkovní svítidlo Ecolite SMD OVAL LED-BL18W-BI je elegantní a energeticky úsporné řešení pro osvětlení exteriérů i interiérů. Díky neutrálně bílému světlu (4000K) a vysoké účinnosti je ideální volbou k osvětlení chodeb, vstupních prostor, garáží, sklepů i technických místností.Hlavní přednosti svítidla Ecolite OVAL Vysoká svítivost 1300 lm – dostatečné osvětlení i větších prostor Životnost až 30 000 hodin – minimální potřeba údržby a výměny Stupeň krytí IP54 – odolné proti prachu a stříkající vodě, vhodné i do venkovního prostředí Úsporný provoz – pouze 18 W díky LED technologii SMD2835 Moderní oválný design – univerzální bílá barva, která se hodí do každého prostředí Bez pohybového senzoru – vhodné tam, kde potřebujete stálé osvětleníTechnické parametry Rozměry: 23 x 10,5 x 4,3 cm Napájení: 220–240 V Maximální výkon: 18 W Světelný tok: 1300 lm Barva světla: neutrální bílá (4000 K) Typ čipu: 92x LED SMD2835 Stupeň ochrany: II Materiál: plast Barva produktu: bílá Životnost: 30 000 hodinProč zvolit Ecolite OVAL?Toto svítidlo spojuje vysokou svítivost, dlouhou životnost a nadčasový vzhled. Je ideální volbou pro uživatele, kteří požadují spolehlivý a ekonomický zdroj světla s minimální údržbou. Díky kvalitním LED SMD čipům je zaji?
Parametry
| Barva | bílá |
| Barva produktu | bílá |
| Barva světla | denní bílá; studená bílá |
| Celkový příkon max. | 18 |
| Délka | 43 |
| Energetická třída | F |
| Krytí | IP54 |
| Materiál | plast |
| Napětí / napájení | 220-240V |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Průměrná životnost | 30000 |
| Rozměry | 230 x 105 x 43 mm |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Styl | moderní |
| Světelný tok | 1405 lm |
| Světelný tok celkový | 1300 |
| Teplota barvy | 4000 |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Tvar / motiv | podlouhlý |
| Typ LED čipu | 92x LED SMD2835 |
| Typ zdroje | LED |
| Vstupní napětí | AC 230 V |
| Výkon | 18 W |