Ecolite Bílý vestavný LED panel kulatý 330mm 12-24W CCT WPCB2-24W/BI
Výrobce: Ecolite
EAN: 8590849534832
Stropní LED svítidlo Ecolite SMD kruh 30 cm, 12/18/24W, CCT, 2565 lm, bílá – LEXA WPCB2-24W/BIUniverzální osvětlení s možností individuálního nastaveníStropní svítidlo Ecolite LEXA WPCB2-24W/BI představuje špičku v oblasti moderního LED osvětlení. Díky svému nadčasovému kruhovému designu a ultra tenkému profilu dokonale zapadne do každého interiéru – od domácností po komerční prostory. Je ideálním řešením tam, kde požadujete nejen vysoký světelný výkon, ale také maximální flexibilitu a snadnou instalaci.Hlavní přednosti produktu Nastavitelný výkon: Pomocí DIP přepínače jednoduše zvolíte výkon 12 W, 18 W nebo 24 W podle aktuální potřeby a velikosti prostoru. Tři teploty chromatičnosti (CCT): Manuální přepínání mezi 3000 K (teplá bílá), 4000 K (neutrální bílá) a 6000 K (studená bílá) umožňuje přizpůsobit atmosféru místnosti podle denní doby nebo nálady. Vysoký světelný tok: Až 2565 lm zajišťuje dostatečné osvětlení i větších prostor. Unikátní montážní mechanismus: Možnost instalace přisazením přímo k povrchu nebo pomocí posuvných pružinek do výřezu – maximální variabilita pro každý typ stropu. Rychlá a bezpečná instalace: Vestavěná svorkovnice umožňuje připojení bez šroubování, což výrazně zrychluje a zjednodušuje montáž. Moderní, čistý design: Matná bílá barva a minimalistický vzhled se hodí do všech typů interiérů.Tec
Parametry
| Barva | bílá |
| Barva produktu | bílá |
| Barva světla | volitelná CCT; teplá bílá |
| CRI | 80 |
| Celkový příkon max. | 24 |
| Energetická třída | E |
| Funkce | předvolba intenzity |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Krytí | IP20 |
| Materiál | plast |
| Montážní hloubka | 70 |
| Montážní otvor | ø65-240 mm; 65-240 |
| Napětí / napájení | 220-240V |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Průměr | 300 |
| Rozměry | ø330 x 17 mm |
| Stmívatelné | NE |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Styl | moderní |
| Světelný tok | 2565 lm |
| Světelný tok celkový | 2565 |
| Teplota barvy | 6000 |
| Teplota chromatičnosti | 3000-6000 K |
| Tvar | kulatý |
| Tvar / motiv | kulatý |
| Typ LED čipu | LED SMD |
| Typ zdroje | LED |
| Vstupní napětí | AC 230 V |
| Vyzařovací úhel | 120° |
| Výkon | 24 W |
| Výška | 17 |
| Zařazení dle rozměru | 300 x 300 mm |
| Zdroj světla součástí | ano |
| Značka | ECOLITE |
| Záruka | 2 roky |
| Životnost | 30 000 hodin |
Obchody, které prodávají Ecolite Bílý vestavný LED panel kulatý 330mm 12-24W CCT WPCB2-24W/BI
Zobrazit historii ceny Ecolite Bílý vestavný LED panel kulatý 330mm 12-24W CCT WPCB2-24W/BI
Historie nejnižsí ceny Ecolite Bílý vestavný LED panel kulatý 330mm 12-24W CCT WPCB2-24W/BI. Porovnání obchodů, které prodávají Ecolite Bílý vestavný LED panel kulatý 330mm 12-24W CCT WPCB2-24W/BI.