Dítě pláče - co dělat
Výrobce: Kanzelsberger
EAN: 9788073671365
Výrobní číslo: 9788073671365
Slyšet, když kojenec nebo malé dítě pláče, neznat důvod jeho pláče a neumět ho uklidnit, to je jedna z nejobávanějších a nejbolestnějších zkušeností rodičů. Kniha francouzské psycholožky je pro rodiče malých dětí průvodcem a rádcem, vysvětluje, jak rozeznat různé typy dětského pláče, jak na ně odpovídat, aby dítě dostalo, co potřebuje. Připomíná, že pláč je pro dítě prostředkem komunikace a že plakat je pro ně normální. Zároveň také upozorňuje na způsoby jednání rodičů, kterým je třeba se vyhnout. Kniha je určena pro rodiče dětí od narození přibližně do jednoho roku života.
Anne Bacus je doktorka psychologie a matka dvou dětí, autorka knih o výchově dětí. V Portálu vydala knihy Vaše dítě ve věku od 1 do 3 let, Vaše dítě od 3 do 6 let, První rok vašeho dítěte, Dítě pláče – co dělat.
Anne Bacus je doktorka psychologie a matka dvou dětí, autorka knih o výchově dětí. V Portálu vydala knihy Vaše dítě ve věku od 1 do 3 let, Vaše dítě od 3 do 6 let, První rok vašeho dítěte, Dítě pláče – co dělat.
Parametry
| Autor | Anne Bacus |
| Jazyk | český |
| Počet stran | 143 |
| Rok vydania | 2006 |
| jazyk | cs |
Cena od 185 Kč - 207 Kč v 3 obchodech
Obchody, které prodávají Dítě pláče - co dělat
Zobrazit historii ceny Dítě pláče - co dělat
Historie nejnižsí ceny Dítě pláče - co dělat. Porovnání obchodů, které prodávají Dítě pláče - co dělat.
V kůži Woodyho Allena
Mária Magdaléna
V úterý bude válka
Týdenní předčasnosti
Co řeknete, až pozdravíte
Vatikánsky denník III - Karol Sidor
Dorty a dezerty (Edice Apetit) - neuve
Mé tajemství. O tajném střetu mých myš
Elektrické jednotky EMU 89.0
Krkonoše 1:100 000
Království na konci cesty
Všechna malá zvířátka


























