SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Čítanka 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - učebnice - kolektiv autorů

Čítanka 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - učebnice - kolektiv autorů
0
0 hodnocení

Výrobce: FRAUS

EAN: 9788072383238

Výrobní číslo: 9788072383238

Čítanka je komponovaná jako výběrová, převažují texty prozaické, zastoupeny jsou i drama a lyrická poezie. V čítance se nachází minimum metatextů, náměty pro interpretační analýzu jsou obsaženy v Příručce učitele. Součástí čítanky je i slovníček základních literárněvědných pojmů.\r
\r
Od sedmého ročníku je zařazen i chronologický přehled autorů, na webových stránkách nakladatelství je podrobný slovníček autorů určený jak učitelům, tak i žákům. Po tematických celcích je řazen speciální blok nazvaný Hledání souvislostí, obsahující prvky vnější integrace, odkazy do ostatních především estetickovýchovných předmětů. Společně s navozeným kulturně historickým kontextem blok umožňuje hledání a nalézání vztahů. Na Hledání souvislostí vždy navazuje blok nazvaný Můžete si přečíst přinášející náměty pro další četbu dětí. Učebnice jsou organicky doplněny texty na internetových stránkách nakladatelství. Čítanka je členěna na základní část a na tzv. lištu. Informace na liště jsou orientované především na estetické a kontextové působení na žáka.

Parametry

Autorautorů kolektiv
ISBN978-80-7238-323-8
JazykČesky
NOVINKA0
Počet stran216
Rok vydání2012
Vazbabrožovaná

Cena od 218 Kč - 231 Kč v 3 obchodech

Obchody, které prodávají Čítanka 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - učebnice - kolektiv autorů

  • Historie ceny Čítanka 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - učebnice - kolektiv autorů

Zobrazit historii ceny Čítanka 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - učebnice - kolektiv autorů

Historie nejnižsí ceny Čítanka 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - učebnice - kolektiv autorů. Porovnání obchodů, které prodávají Čítanka 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - učebnice - kolektiv autorů.

  • Související položky