Diodes Inc. Smcj33A-13-F Tvs Diode, Unidir, 33V, 1.5Kw, Do-214Ab - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: SMCJ33A-13-F
DIODES INC. - TVS DIODE, UNIDIR, 33V, 1.5KW, DO-214AB - SMCJ33A-13-F
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Smcj33A-13-F Tvs Diode, Unidir, 33V, 1.5Kw, Do-214Ab
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Littelfuse 1.5Ke16Ca Tvs Diode, Bidir,
Vishay Rs2J-E3/52T Rectifier, Sngl, 60
Dialight 558-0201-003F Panel Indicator
Littelfuse Sma6J12Ca Tvs Diode, Bidir,
Littelfuse Tpsmc36Ca Tvs Diode, Bidir,
Littelfuse Szp6Smb33Cat3G Tvs Diode, B
Littelfuse Smbj8.0A Tvs Diode, Unidir,
Diodes Inc. Sbrt3U60P1Q-7 Schottky Rec
Vishay Sl03-Gs08 Diode, Schottky, 1.1
Vishay Smbj60Ca-E3/52 Tvs Diode, 600W,
Nexperia Bzb784-C12,115 Zener Array, 1
Vishay Bzx85C62-Tap Diode, Zener, 62V,