Diodes Inc. Dmth4002Sctb-13 Mosfet, N-Ch, 40V, 192A, To-263Ab - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: DMTH4002SCTB-13
DIODES INC. - MOSFET, N-CH, 40V, 192A, TO-263AB - DMTH4002SCTB-13
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Dmth4002Sctb-13 Mosfet, N-Ch, 40V, 192A, To-263Ab
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Littelfuse Tpsmc36Ca Tvs Diode, Bidir,
Littelfuse Slvu2.8-8Btg Tvs Diode, Bid
Littelfuse Szsmf24At1G Tvs Diode, Unid
Vishay Byv28-100-Tap Diode, Ultrafast,
Stmicroelectronics Bta08-600Swrg Triac
Nexperia Bzx585-C20,115 Zener Diode, A
Vishay 1N4754A Diode, Zener, 39V, 1.3
Vishay Gbu4G-E3/51 Bridge Rectifier, 4
Vishay Smbj5.0A-E3/5B Tvs Diode, 600W,