Diodes Inc. Dmn15M3Uca6-7 Mosfet, Dual N-Ch, 16.5A, 14V, 150Deg C - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: DMN15M3UCA6-7
DIODES INC. - MOSFET, DUAL N-CH, 16.5A, 14V, 150DEG C - DMN15M3UCA6-7
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Dmn15M3Uca6-7 Mosfet, Dual N-Ch, 16.5A, 14V, 150Deg C
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Littelfuse Sz1Sma24At3G Tvs Diode, Uni
Diodes Inc. Rs1G-13-F Rectifier, Singl
Diodes Inc. D5V0F1U2Lpq-7B Esd Protect
Vishay Sf1600-Tr Diode, Fast, 1A, 1600
Nexperia Bzv49-C7V5,115 Zener Diode, A
Vishay Bzm55C15-Tr Zener Diode, 15V, 0
Diodes Inc. S5Gc-13-F Rectifier, Singl
Littelfuse 1.5Ke350Ca Tvs Diode, Bidir
Diodes Inc. Smaj28A-13-F Tvs Diode, Un
Onsemi Gbu8K Bridge Rectifier, 8A, 800
Nexperia Bzb84-B3V3,215 Zener Array, A
Vishay Smbj58A-E3/52 Tvs Diode, 600W,