Diodes Inc. Bzt585B7V5Tq-7 Zener Diode, 7.5V, 0.35W, Sod-523 - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: BZT585B7V5TQ-7
DIODES INC. - ZENER DIODE, 7.5V, 0.35W, SOD-523 - BZT585B7V5TQ-7
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Bzt585B7V5Tq-7 Zener Diode, 7.5V, 0.35W, Sod-523
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Vishay Smaj12Ca-E3/61 Tvs Diode, 400W,
Littelfuse V27Za4P Varistor, 5.0J, 17V