Diodes Inc. Bzt585B6V8Tq-7 Zener Diode, 6.8V, 0.35W, Sod-523 - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: BZT585B6V8TQ-7
DIODES INC. - ZENER DIODE, 6.8V, 0.35W, SOD-523 - BZT585B6V8TQ-7
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Bzt585B6V8Tq-7 Zener Diode, 6.8V, 0.35W, Sod-523
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Vishay Bzx85C39-Tap Zener Diode, 1.3W,
Vishay Smbj43Ca-E3/52 Tvs Diode, 600W,
Vishay Byg21M-E3/tr3 Rectifier, Single
Onsemi Gbu8J Bridge Rectifier, 8A, 600
Vishay Smbj60Ca-E3/52 Tvs Diode, 600W,
Diodes Inc. Smaz18-13-F Zener Diode, 1
Vishay Vs-25Ria120 Thyristor Diode Mod
Littelfuse Smf6.5A Tvs Diode, Unidir,
Vishay 1N5240B Diode, Zener, 10V, 0.5
Vishay Smaj40Ca-E3/61 Tvs Diode, 400W,