Diodes Inc. Bzt585B6V2Tq-7 Zener Diode, 6.2V, 0.35W, Sod-523 - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: BZT585B6V2TQ-7
DIODES INC. - ZENER DIODE, 6.2V, 0.35W, SOD-523 - BZT585B6V2TQ-7
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Bzt585B6V2Tq-7 Zener Diode, 6.2V, 0.35W, Sod-523
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Littelfuse Smbj8.0A Tvs Diode, Unidir,
Nexperia Bzb84-C6V2,215 Zener Array, A
Broadcom Hlmp-1640 Led, 3Mm, Green, 1.
Littelfuse V56Za2P Varistor, 2.3J, 35V
Littelfuse V39Za1P Varistor, 1.5J, 25V
Stmicroelectronics T2035H-8G-Tr Triac,
Vishay Es07B-Gs18 Diode, Small Signal,
Nexperia Bzb84-C5V6,215 Zener Array, A
Diodes Inc. D24V0F2U3Wq-7 Esd Protecti
Stmicroelectronics Btb08-600Brg Triac,
Diodes Inc. Smaj20A-13-F Tvs Diode, Un