Dahua PFS4218-16ET-240-V3, PFS4218-16ET-240-V3 - diskuze
Dahua PFS4218-16ET-240-V3, PFS4218-16ET-240-V3
0 hodnocení
Výrobce: Dahua
EAN: 06923172528124
Switch PoE 16-portový PFS4218-16ET-240-V3 DahuaKód zboží: PFS4218-16ET-240-V3 Díky spolehlivosti a zajištění vysoké kvality přenosu představuje 16portový přepínač PoE PFS4218-16ET-240-V3 10/100 Mb/s typu desktop ideální řešení pro rozšíření domácí nebo kancelářské sítě. Pozor! SFP port vyžaduje dokoupení modulu SFP, který je k dispozici v naší nabídce. Technické údaje: LAN porty:16 x RJ45 - 10/100 Base-T (14 PoE (802.3af/at) + 2 Hi-PoE / PoE (802.3bt) / PoE (802.3af/at) ), 2 x Combo port: SFP (1000 Base-X) / RJ45 (10/100/1000 Base-T) - Uplink, 1 x RJ45 – Konzole Správa přes web / konzoli: ano Rychlost přenosu:Ethernet – 10 Mb/s Full Duplex, Fast Ethernet – 100 Mb/s Full Duplex, Gigabit Ethernet – 1000 Mb/s Full Duplex (Uplink) Maximální výstupní výkon:30 W / PoE port 90 W / port Hi-PoE / PoE 802.3bt Maximální celkový výkon: 240 W Režimy provozu:Extend On: 250 m, 10 Mb/s Rozšířené vypnutí: 100 m, 100 Mb/s Tabulka MAC adres: 4k Vybrané vlastnosti:Switch je spravovatelný přes web Inteligentní řízení výstupního stupně výkonu napájecího zdroje Zelené PoE ochrana před atmosférickými výboji a rozdíly potenciálů mezi zařízeními IEEE 802.1Q VLAN